שאלות נפוצות

שאלה : אני רוצה פשוט לשלוח לכם קורות חיים ואתם תתאימו לי משרות, אפשר ? תשובה : אנו לוח דרושים ולא חברת השמה או כוח-אדם. כלומר, קורות החיים שאתם שולחים מגיעים אוטומטית למעסיק, דרך המערכת שלנו.

שאלה: למה יש משרות עם חברה חסויה ? תשובה: לפעמים מעסיק לא מעוניין לפרסם את זה שהוא מגייס, ולכן מקבל קורות חיים וחזר למי שרלוונטי אליו, למה הוא לא מעוניין? גם כדי שלא יציפו אותו בפניות לא רלוונטיות בערוצי תקשורת אחרים, וגם מפני שלפעמים הגיוס הוא דיסקרטי (לדוגמא, כשרוצים להחליף אדם מועסק או כשלא רוצים שהמתחרים של העסק ידעו שהעסק מתפתח).

שאלה: מה ההבדל בינכם לבין אזור דרום בלוחות אחרים?
 תשובה:המטרה שלנו להנגיש את כל הזדמנויות התעסוקה באזור הדרום, כיום כשמישהו רוצה לפרסם באתר ארצי משרה הרבה פעמים הוא מסמן את כל האזורים בארץ ואז כשאתם בוחרים דרום אתם לא בהכרח מקבלים דרום .
שאלה: האם כדאי לשלוח לכל משרה שנראת לי את קו"ח החיים שלי?
 תשובה: ממש לא! תקפידו לשלוח קורות חיים רק כשהם רלוונטים ומתאימים בכ-80 אחוז לדרישות התפקיד. אם תשלחו קו"ח לכל עבר בסוף כשבאמת תתאימו לתפקיד השם שלכם עלול כבר להיות "ברשימה השחורהשל הספאמרים אצל משאבי האנוש".
שאלה: למי מיועד לוח הדרושים הזה ?
 תשובה: לכל מי שמחפש עבודה בדרום בפרט ולכל מי שמחפש עבודה בארץ בכלל ורוצה לראות אילו הזדמנויות תעסוקה יש בנגב .
שאלה: אפשר לפרסם פה משרות שנמצאות במרכז ?
 תשובה: לא אנחנו מרכזים משרות הנמצאות בדרום בלבד, במקרים מיוחדים ניתן לשלוח לנו הודעה דרך הצור קשר וננסה לעזור בדרכים אחרות. שאלה : אני מעסיק והייתי רוצה לפרסם משרה שמחפשי העבודה הרלוונטים יפנו אליי.
תשובה: חשוב שתקפיד על פרטים מלאים עם כותרת קצרה שמכילה את הדגשים\ בידול המשרה. כמה שיותר גילוי נאות בפירוט התנאים והמספרים הרלוונטים. בנוסף חשוב לוודא שהמשרה נמצאת תחת הקטגוריות הנכונות . נסה לחשוב מה יקליקו מחפשי העבודה כשהם יחפשו משרה כמו שלך.